Co-packing

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań - od zleceń wielkonakładowych pakowania, do prostych zamówień składania, etykietowania lub klejenia. Stosujemy opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska. Wiemy, że tworzywa sztuczne są zbyt cenne, by je wyrzucać. Stąd w naszych działaniach korzystamy z odzysku odpadów i pełnego użycia surowców, zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001.

Nie tylko pakujemy i zabezpieczamy towar. Zapewniamy także atrakcyjny wygląd opakowań. Tworzymy dedykowane projekty graficzne, które następnie wdrażamy w życie. Odpowiadamy również za logistykę i transport. Działamy kompleksowo. Gwarantujemy realizację wszelkich zamówień, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Private label

Nie masz pomysłu na wygląd opakowania? Nic nie szkodzi. Oferujemy pełną identyfikację wizualną produktu, która spełni Twoje oczekiwania.

Warehouse

Chcesz złożyć zamówienie, ale nie jesteś w stanie przechować towaru? Dysponujemy magazynem wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania.